DLA KOGO?

OSOBY PRYWANTE

FIRMY

Techniki akceptacji - powiedz “tak” i zmień wszystko, co chcesz

Podczas tego warsztatu zapoznamy się z podstawową zasadą improwizacji, jaką jest „tak i…”. Wspólnie odkryjemy, jak zmienia się rzeczywistość, gdy akceptujemy i reagujemy na to, co nam się przytrafia, zamiast stwarzać przeszkody i bariery. Zbadamy również poziom naszego otwarcia na świat i drugiego człowieka. Popracujemy nad pozytywnym nastawieniem i postrzeganiem trudnych sytuacji, w których stawia nas życie jako wyzwań, a nie problemów. Wykonywane ćwiczenia pozwolą nabyć nam umiejętności, które będziemy mogli wykorzystać w naszym codziennym życiu – w domu, w pracy, w zabawie z dzieckiem lub w zwykłej rozmowie z nieznajomym. Udowodnię, że zasada „tak i…” może zmienić naszą rzeczywistość i pomóc nam osiągnąć zmiany, o jakich zawsze marzyliśmy. 

Gdy zacząłem częściej używać słowa “tak”, wiele się zmieniło w moim życiu i pracy. Moja efektywność wzrosła, co z biegiem czasu przekułem we własny biznes. Także w życiu prywatnym zaczęło mi się lepiej układać. Byłem bardziej spełniony i pełny optymizmu. Akceptacja ma wielką moc, a jest to najważniejsza zasada improwizacji. Warto ją w racjonalnym stopniu wprowadzać do swojego życia. 

W 2018 roku startowałem w maratonie. Był to dla mnie bardzo ważny bieg, gdyż całe życie mierzyłem się z otyłością. Już podczas treningów byłem poddany wielu próbom fizycznym i mentalnym. Często się bałem i chciałem się poddać. Gdzieś z tyłu głowy dźwięczało mi słowo “nie”. Jednak zaakceptowałem swoje obawy i słabości. Krok po kroku realizowałem swój plan. Przyjmowałem z pokorą wszystkie kontuzje i odchylenia od przyjętego harmonogramu treningów. Nie ustawałem w działaniu. I mimo wszelkich przeciwności – udało się. Ukończyłem bieg na dystansie 42 km.

Czego się nauczymy

  • Poprzez praktyczne ćwiczenia nauczymy się akceptacji – siebie, świata i innych 
  • Poznamy metody teatru improwizowanego i zrozumiemy zasadę “tak i” 
  •  Będziemy ćwiczyć w bezpiecznej atmosferze
  • Dowiemy się, jak zmienić świat i siebie poprzez krótkie “tak” 
  • Będziemy pozwalać sobie na błędy 
  • Będziemy dobrze się bawić 

Wielkość jednej grupy: od 5 do 40 osób

Czas Trwania: 4h